Dziękuję Ci za zapis

Obejrzyj to wideo, aby już teraz przygotować się na warsztat.

Jak ustawić telefon, aby nagrywać filmy i robić zdjęcia. Poradnik dla tych co nie wiedzą.

Nie podobasz się sobie na zdjęciach i filmach. Zdjęcie jest “płaskie” i wygląda jak setki innych. Nie wiesz jak się ustawić, jak pozować, myślisz, że wyglądasz “za grubo”, “za chudo”, “dziwna mina”, “jakoś tak nie idzie” ….

Zmieńmy to!

Odkryj przydatne wskazówki dotyczące pozy, kadrowania i prezentacji, które sprawią, że będziesz wyglądać atrakcyjnie na swoich materiałach wideo i zdjęciach.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący/a czy bardziej zaawansowany/a ten e-book pokaże Ci, jak wykorzystać pełny potencjał Twojego telefonu i stworzyć profesjonalnie wyglądające filmy i zdjęcia wnosząc Twoje umiejętności na nowy poziom.

Dzięki temu ebookowi…


✅ Nauczysz się krok po kroku, jak pozować, aby mieć piękne nogi, pogodną twarz i świetne pozy na zdjęciach typu “lifestyle” i “biznes”. 

📷 Dowiesz się jak kadrować, aby pokazać swój najlepszy profil, podkreślić atuty i ukryć mankamenty. 

✅ Wydobędziesz swoją kreatywność i zaczniesz tworzyć godne pozazdroszczenia zdjęcia i filmy na social media.

🤩 Stworzysz bank zdjęć, które wykorzystasz w swoich postach, stories, okładkach do reels i live.  

 


Odkryj 6 Gotowych Tutoriali Video i aż 107 Pomysłów na Zdjęcia i Filmy!

107 przykładów na pozowanie do zdjęć i kadrowanie. 33 pomysły i inspiracje na scenariusze filmowe. 17 analiz fotograficznych i filmowych. 6 tutoriali video. 7 zadań i aż 13 zagadnień technicznych!

Solidną dawkę ponadczasowej teorii o tym, jak kręcić video i robić zdjęcia. Poznasz, na czym polega autokorekta, ekspozycja, nasycenie, dynamika, kontrast – to fundament wiedzy o fotografii i video.

Praktyczne zadania do wykonania. Wykładamy teorię, ale potem masz krok po kroku zadania do wykonania, abyś miał* pewność, że wyciągniesz z ebooka 100%.

Nie musisz wymyślać koła na nowo. Otrzymasz gotowe szablony i scenariusze na wymarzone produkcje! Będzie o efekcie Time-Lapse, czy Slow Motion.

Odkryjesz jak pozować, aby mieć pewność, że wychodzisz na zdjęciach szczuplej i atrakcyjnie.

Dowiesz się co robić, gdy nie ma kto zrobić Ci zdjęcia! Odkryjesz także sprawdzone sposoby na robienie zdjęć ze swoją drugą połówką.

Nie ważne, czy jesteś w domu, biurze, czy po prostu na spacerze – nasz ebook oferuje propozycje na zdjęcia i filmy, które sprawdzą się w każdej scenerii. Skorzystaj z gotowych szablonów i scenariuszy na produkcje, które zaintrygują i zachwycą Twoich odbiorców. 

 

Zacznij Tworzyć Niezapomniane Zdjęcia i Filmy Już Dziś!

Nie pozwól, aby brak doświadczenia lub niepewność techniczna stały na drodze do tworzenia zawartości, która zrobi wrażenie. Nasz poradnik to Twoja droga do opanowania sztuki fotografii i wideo na social media – bez względu na okoliczności.

“Jak ustawić telefon, aby nagrywać filmy i robić zdjęcia. Poradnik dla tych co nie wiedzą.”

 JUŻ TERAZ!

E-book  “Jak ustawić telefon, aby nagrywać filmy i robić zdjęcia. Poradnik dla tych co nie wiedzą.” wartość 197 zł.

Bonus 1 – Karty pracy do każdego modułu wartość 99zł.

Bonus 2 – Dlaczego ta rolka jest dobra – Analiza rolek i opis ich działania na konkretnych przykładach. Zobacz co sprawia, że rolka ma wielotysięczne lub milionowe wyświetlenia. wartość 99 zł.

Bonus 3 – Checklista nagrywania – lista sprzętu wartość 47 zł.
Bonus 4 – Jak dodać rolkę do Instagrama wartość  47 zł.
Bonus 5 – Jak dodać rolkę na Facebooka wartość 47 zł.

Wartość całkowita: wartość: 536 zł 

 

CENA DZISIAJ: 127 zł