Jak Montować Filmy Telefonem?

Instrukcja obsługi aplikacji VN, InShot, CapCut.

  • twórz samodzielnie filmy w social mediach
  • dodawaj efekty wizualne i dźwiękowe
  • jasne instrukcje i czytelne obrazki

91zł

77zł

Dla Kogo Jest Ten eBook?

Jeśli chcesz montować filmy telefonem oraz tworzyć efektywne i angażujące video, ale techniczne aspekty są dla Ciebie wyzwaniem – jesteś w dobrym miejscu. Ten ebook to praktyczny poradnik o montażu filmów dla początkujących i zaawansowanych twórców video w social mediach. Bez technicznych zawiłości.

VN, Inshot i CapCut to najpopularniejsze multimedialne aplikacje do edycji filmów oraz animowania zdjęć telefonem. Dzięki nim stworzysz spersonalizowane video na Instagram, Facebook, Linkedin, Youtube, TikTok itd. oraz zmontujesz stories, reelsy, zapowiedzi, filmy reklamowe, czołówki do live, video do www i wiele innych.

Nie martw się o aspekty techniczne i zacznij tworzyć dynamiczne, efektowne materiały, które przyciągają odbiorców. Z tym poradnikiem montaż stanie się przyjemny i zrozumiały. Idziemy krok po kroku. Wracaj do poradnika tak często, jak potrzebujesz.

Kamera, Akcja!

Co Zyskasz?

Oferta Limitowana - kup ebook za 77 zł

Co Znajdziesz w eBookach?

VN

VN (Video Editor) to multimedialna aplikacja do montowania filmów oraz animowania zdjęć. Posiada szablony video gotowe do użycia. Interfejs jest łatwy w użyciu i przejrzysty. Twoje edytowane filmy nie zawierają znaków wodnych i masz do nich prawa autorskie.

InShot

InShot to multimedialna aplikacja do montażu i zdjęć. Jej przewaga to możliwość stworzenia mozaiki i pracy na green-screen. Możesz wyciąć zielone tło i wstawić obiekt na dowolny obraz animując go. Znajdziesz tu także dodatkowe efekty dźwiękowe.

CapCut

CapCut to multimedialna aplikacja do montowania filmów i zdjęć. Wyróżnia ją możliwość ustawienia scen pod muzykę zgodnie z taktami, dzięki czemu przejścia są zgodne z muzyką. Prosty interfejs i wiele funkcji do animacji.

Jak Wygląda eBook?

Nawigujemy Cię w poruszaniu się między scenami i tworzeniu Twoich filmów. E-book to jasne instrukcje i czytelne obrazki wspierające poruszanie się po aplikacjach. Przejdziesz i “przeklikasz” z nami wszystkie opcje krok po kroku w Twoim własnym tempie – niezależnie od Twojego technicznego zaawansowania.

Zacznij Myśleć Obrazem

Zacznij myśleć obrazem, tworzyć sceny zaskakujące i pełne ciekawych rozwiązań! Montaż jeszcze nigdy nie był tak prosty jak teraz.

Kim Jest Twórca eBooka?

Ania Oszajca

trener autoprezentacji medialnej, marki osobistej i producent video. Od lat uczy jak budować wizerunek osób i firm w social mediach, za pomocą dostępnych narzędzi: telefon, laptop i dobry pomysł na siebie.

Anna nadaje markom osobowość medialną. Pokazuje jak wydobyć swój indywidualny charakter i tworzyć wartościowe treści, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie kupować właśnie od Ciebie. Jej misja to zmieniać osoby w osobowości medialne i robi to w autorskich metodach nauczania.

Twórca szkoleń: “Kamera, Akcja! Autoprezentacja Medialna”, „Marka Osobista Marką Sukcesu” „Jak wyzwolić w sobie kreatywność” „LinkedIn New Connect.

Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam/a masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna jest tym trenerem, który pomoże Ci przejść medialną transformację i ze swobodą wyrazić siebie, wykorzystując marketing online w swoim biznesie.

Napisz do mnie w celu 20-min. konsultacji kontakt@annaoszajca.com

Naucz Się Tworzyć Samodzielnie Filmy w Social Mediach