Twórcy Marki 2023

Otrzymaj dostęp do kursu, w którym:

 • znajdziesz swoje “Dlaczego” i sposoby wyrażania się w Internecie 
 • stworzysz Wizję siebie i swojej Marki Osobistej
 • zdobędziesz motywację i narzędzia do systematycznego działania online

 

Podejmij się wyzwania i ruszaj w podróż budowania własnej marki osobistej w Internecie!

Dołączając, otrzymujesz dostęp do 5 nagrań sesji z Anną Oszajcą, zestawów ćwiczeń i zamkniętej społeczności na Facebooku.

127 zł

Wyraź swoją osobę i zacznij doświadczać korzyści własnej Marki Osobistej!

“Zmieniam Osoby w Osobowości Medialne”… Tak brzmi moje hasło. A jak brzmi Twoje? Bo wiesz, jeśli chcesz w końcu zaistnieć jako Marka Osobista w sieci to MUSISZ zacząć wyrażać siebie. 

Odkryj jaką marką chcesz być. Przezwyciężaj strach przed opiniami innych ludzi i zmień fałszywe przekonania na swój temat.

Jak to zrobić?

Wykorzystując sprawdzone metody, które działają u dziesiątek popularnych marek w Internecie! Ustal swoje prawdziwe wartości. Stwórz swoją misję. Odkryj JAKĄ marką chcesz być.

Nie będziesz potrzebować żadnej zewnętrznej motywacji. Twoja wizja automatycznie nada kierunek Twoim działaniom. 

Dołączając do kursu Twórcy Marki 2023, w jednym miejscu otrzymujesz do tego wszystko, czego potrzebujesz.

Co otrzymasz podczas kursu?

 1. Odkryjesz swoją misję
  Nie wiesz, co chcesz robić? Boisz się, że wybierzesz zły kierunek i stracisz czas? Spokojnie, w trakcie tego wyzwania odnajdziesz to prawdziwe powołanie dla Twojej marki. Będziesz mieć tego 100% pewność.

 2. Stworzysz wizję
  Czym się zajmujesz? Komu chcesz pomagać? Jak możesz robić to, co robisz na większą skalę? Dowiesz się jak stworzyć wizję marki, która będzie Cię inspirować i napędzać do działania.

 3. Przejdziesz praktyczne kroki z grupą wsparcia
  Fundamenty już mamy. Czas zrobić pierwsze kroki.
  W wyzwaniu dowiesz się, co dokładnie musisz zrobić, aby zacząć wyrażać swoją markę. Otrzymasz też grupę wsparcia. To pomoże Ci wystartować.
  Pokażę Ci też jak wykorzystać najmocniejszy trend – video marketing, na przyciąganie uwagi nowych odbiorców i budowanie potężnej marki osobistej.

Dołącz do kursu Twórcy Marki 2023

 • znajdź swoje “Dlaczego” i sposoby wyrażania się w Internecie
 • stwórz Wizję siebie i swojej Marki Osobistej
 • zdobądź motywację i narzędzia do systematycznego działania online

Jak będzie przebiegał kurs?

W tym nagraniu odkryjesz, kim tak naprawdę chcesz być jako marka osobista.

Zaczniemy od marzeń z okresu dzieciństwa. Przejdziemy przez Twoje zdolności w okresie nastoletnim. Aż do miejsca, w którym jesteś obecnie.

Razem wyciągniemy z tego część wspólną. To będzie Twoja marka na 2023.

Dowiesz się, gdzie są Twoje mocne strony, a gdzie tzw. “Wąskie gardła”.
Otrzymasz narzędzia, z którymi nauczysz się wykorzystać swoje naturalne zalety i zdobyte umiejętności, aby wzrost popularności Twojej marki był nieunikniony.

W tym nagraniu poznasz archetypy marki i dzięki temu określisz, jak chcesz być postrzegany w sieci. Dowiesz się, które archetypy mają większe predyspozycje w swoich branżach, a także, jak zacząć BYĆ swoim docelowym archetypem już teraz.

Ta podróż będzie potrzebowała mapy. Dlatego dziś stworzymy mapę swojej marki. Zaplanujesz swoją podróż do miejsca, w którym pragniesz być w 2023.

W ostatnim nagraniu nauczysz się jak wykorzystać storytelling i biografię. Twoja historia jest Twoim skarbem. Poznasz schematy pisania historii na których zależy Twoim odbiorcom.

Co konkretnie otrzymasz?

Nagrania 5 spotkań po ok. godzinę

W każdym nagraniu opracowujemy inny element Twojej marki osobistej, aby stworzyć dla Ciebie solidny fundament.

Zestawy ćwiczeń i narzędzi

Jako uzupełnienie do lekcji, do każdego nagrania otrzymasz materiały, które pomogą Ci wyciągnąć z tego kursu maxa!

Dostęp do zamkniętej społeczności

Otrzymasz nieograniczony czasowo dostęp do osób takich jak Ty - chcących zawładnąć 2023… To świetna okazja, aby zawrzeć wartościowe znajomości, czy współprace.

Kopa do działania

Ten kurs ma jeden cel: stworzyć Twoją markę na 2023. Stworzyłam je tak, aby działanie przez resztę roku było dla Ciebie naturalne. Po prostu robisz, co lubisz i Twoja marka rośnie!

Dlaczego możesz mi zaufać?

 1. To nie pierwsze wyzwanie, jakie organizuję.
  Listopadowe wyzwanie “Rolka Challenge II” przyciągnęło ponad 600 osób.
  Z tego 99,99% osób jest zadowolonych i nie żałuje dołączenia.
  W wyzwaniu nauczyli się tworzyć swoje video od TOTALNEGO zera.
  Uczestnicy są zadowoleni, a ich marki osobiste rosną jak na drożdżach.

   

 2. Zajmuję się tym od lat.
  Video i marketingiem zajmuję się od ponad 13 lat. Pomagałam takim firmom jak Panek Car Sharing, Grupa Żywiec, czy Grupa Heksagon.
  Znam ten rynek od podszewki. Dołączając do wyzwania, czerpiesz garściami z mojego doświadczenia!

   

 3. Bo nie masz nic do stracenia!
  Dorota po dołączeniu do poprzedniego wyzwania i wdrożeniu moich wskazówek zyskała + 100 tysięcy NOWYCH wyświetleń. W kilkanaście dni.

  Do wygrania jest bardzo dużo. A stracić możesz niewiele!

Co klienci mówią o mnie

Dlaczego Cię jeszcze z nami nie ma?

#1 Nie masz czasu
Dobra informacja – nie potrzebujesz go wiele. Możesz działać małymi kroczkami (np. po 30 minut dziennie), a za kilka miesięcy możesz być już w zupełnie innym miejscu.

#2 Nie znasz się na technologii
Kolejna dobra informacja – nie musisz się znać. Nauczę Cię jak budować markę osobistą, nawet jeśli pierwszy raz trzymasz w ręku smartfon. 

#3 Boisz się, że u Ciebie to nie zadziała 
Nie będę Ci wmawiać, że jest inaczej.
Ale spójrz…


Pomogłam tysiącom osób z najróżniejszych branż. O istnieniu niektórych nawet nie wiedziałam przed 1 zetknięciem się. To, czego uczę jest uniwersalne i po prostu działa.

Kim jest Twój trener?

Ania Oszajca

Trenerka marek osobistych, autoprezentacji medialnej i producent video. Założycielka Akademii Medialnej – przestrzeni ludzi nowych mediów – w której kształci i rozwija mentalność oraz umiejętności do kreowania wizerunku w mediach społecznościowych. 

Ania nadaje markom osobowość medialną. Pokazuje jak wydobyć swój indywidualny charakter, kreować wartościowe treści i występować w Internecie , żeby inni chcieli to oglądać – a następnie kupować właśnie od Ciebie.  

W swoich programach i na forum publicznym śmiało wygłasza swoją misję „Zmieniam osoby w osobowości medialne” i zmienia… w autorskich metodach nauczania. Twórca szkoleń: Kamera, Akcja! Autoprezentacja Medialna, Marka Osobista – Jak budować pozycję i autorytet w branży.

Jako trener jest przede wszystkim praktykiem. Aby uczyć innych z efektami, najpierw sprawdza i testuje narzędzia w swoich działaniach. Nagrała setki transmisji na żywo, napisała tysiące postów, bywała na sektach wydarzeń biznesowych. Szkoli przedsiębiorców, lekarzy, trenerów, polityków, artystów i wszystkich tych, którzy chcą się wyrazić słowem i wizją. 

Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna, jest tym człowiekiem, który pomoże przejść Ci medialną transformację i ze swobodą wyrazić siebie, wykorzystując marketing online w swoim biznesie.