Letni Poradnik "Jak robić zdjęcia i filmy telefonem"

Praktyczny przewodnik dla osób, które chcą tworzyć niesamowite filmy i zdjęcia telefonem podczas lata, wykorzystując kreatywne pomysły bez skomplikowanych technicznych zawiłości.

KUP TERAZ

Znasz ten moment… Ruszasz na wakacje, widzisz piękny zachód słońca, zabytki i wiesz doskonale, że ten moment prawdopodobnie nigdy się nie powtórzy.

Prosisz swojego towarzysza podróży o zrobienie zdjęcia i jaki efekt? Znowu to samo…

Nie podobasz się sobie, zdjęcie jest “płaskie” i wygląda jak setki innych. Nie wiesz jak się ustawić, jak pozować, myślisz, że wyglądasz “za grubo”, “za chudo”, “dziwna mina”, “jakoś tak nie idzie” ….

Ale od początku…

Zmieńmy to! 🏝️

❌ Nigdy więcej nie zmarnujesz potencjału swoich zdjęć z wakacji!

✅ Nauczysz Cię krok po kroku, jak uchwytywać najpiękniejsze chwile Twoich wyjazdów.

📷 Będziesz tworzyć wspomnienia, które natychmiast przeniosą Cię w miejsce ich wykonania.

🤩 Wydobędziesz swoją kreatywność i zaczniesz tworzyć godne pozazdroszczenia zdjęcia i filmy na social media.

Dzięki temu ebookowi...
Odkryj przydatne wskazówki dotyczące pozy, kadrowania i prezentacji, które sprawią, że będziesz wyglądać atrakcyjnie na swoich materiałach wideo i zdjęciach.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący/a czy bardziej zaawansowany/a ten e-book pokaże Ci, jak wykorzystać pełny potencjał Twojego telefonu i stworzyć profesjonalnie wyglądające filmy i zdjęcia wnosząc Twoje umiejętności na nowy poziom.

Image

Odkryj 6 Gotowych Tutoriali Video i aż 107 Pomysłów na
Zdjęcia i Filmy!

Twórz pamiątki z podróży w oparciu o ostatnie trendy w social mediach 👌

ImageImageImageImageImage

Nawet jeśli masz zerowe doświadczenie i brak talentu.

KUP TERAZ

Co dokładnie otrzymasz, kupując ebook?

107 przykładów na pozowanie do zdjęć i kadrowanie. 33 pomysły i inspiracje na scenariusze filmowe. 17 analiz fotograficznych i filmowych. 6 tutoriali video. 7 zadań i aż 13 zagadnień technicznych!

Solidną dawkę ponadczasowej teorii o tym, jak kręcić video i robić zdjęcia. Poznasz, na czym polega autokorekta, ekspozycja, nasycenie, dynamika, kontrast - to niezbędnik nie tylko na wakacje, ale fundament wiedzy o fotografii i video.


Praktyczne zadania do wykonania. Wykładamy teorię, ale potem masz krok po kroku zadania do wykonania, abyś miał* pewność, że wyciągniesz z ebooka 100%.

Nie musisz wymyślać koła na nowo. Otrzymasz gotowe szablony i scenariusze na wymarzone produkcje z wakacji! Będzie o efekcie Time-Lapse, czy Slow Motion.

Odkryjesz jak pozować, aby mieć pewność, że wychodzisz na zdjęciach szczuplej i atrakcyjnie.

Dowiesz się co robić, gdy nie ma kto zrobić Ci zdjęcia! Odkryjesz także sprawdzone sposoby na robienie zdjęć ze swoją drugą połówką.

Morze, Góry, Polana, Jezioro, Miasto - niezależnie dokąd jedziesz, w ebooku znajdziesz propozycje na zdjęcia w każdej z tych scenerii! 😎

ImageImageImageImage

Potężna przecena na ebooka!

Zgarnij 86 stron wypchanych wiedzą za jedyne...

139 PLN

👉👉

87 PLN*

KUP TERAZ
Image

*To cena premierowa. Wkrótce wskoczy na 139 PLN. Bierz póki możesz!

Poznaj opinie zadowolonych OSÓB!

ImageImageImageImageImage
KUP TERAZ

Kim jest trener?

Anna Oszajca - trener marek biznesu, ekspert w dziedzinie marketingu internetowego, producent video.

Współpracowała z takimi markami jak Grupa Żywiec, Panek CS, Asbiro Investors. BNI London, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie.

Anna przeprowadziła ponad 60 szkoleń i kursów online z zakresu marki osobistej, marki biznesu, video mobile marketingu, produkcji filmowej, storytellingu, social mediów: Facebook, Instagram, Linkedin, TikTok.

Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje strategii w mediach – Anna, jest tym ekspertem, który pomoże przejść Ci wejść na wyższy poziom wykorzystując marketing online w swoim biznesie. kontakt@annaoszajca.com