Zapisz się na spotkanie autorskie z Anną Oszajcą, autorką książki “Wideotwórca” wraz z warsztatem kręcenia filmów telefonem.

I pula biletów 12.06-16.06 cena 27zł
II pula biletów 17.06-23.06 cena 37zł
III pula biletów 24.06-28.06 cena 47zł

Książka “Wideotwórca” do kupienia na miejscu.
Liczba miejsc limitowana!

Wystarczy godzina z telefonem w ręku, aby zacząć zmieniać swoje podejście i sposób, w jaki kręcisz wideo i budujesz markę osobistą.

Czy lęk przed kamerą paraliżuje Cię za każdym razem, gdy naciskasz przycisk nagrywania? Czy labirynt opcji montażowych sprawia, że chcesz odpuścić zanim jeszcze zaczniesz? A może już tworzysz, ale frustruje Cię, że Twoje filmy nie docierają do tak wielu osób, jak byś chciał/a?

W ciągu zaledwie jednej godziny, trzymając swój telefon, możesz całkowicie odmienić sposób, w jaki podchodzisz do tworzenia wideo. Możesz przełamać bariery nagrywania i wykorzystać płynność ruchu kamery, aby kręcić przyciągające oko filmy. Przekonasz się o tym podczas warsztatu “Wideotwórca na żywo z Anią Oszajca” korzystając z porad i technik zawartych w książce. 

Czym jest książka?

Kamera, akcja, cięcie i… publikacja na Facebook, Instagramie, Youtube, TikToku.

Anna Oszajca napisała ten poradnik, by pomóc Ci doskonalić umiejętności i poszerzyć możliwości rozwoju w zakresie wideomarketingu. Podzieli się z Tobą wiedzą i praktycznymi wskazówkami, podsunie inspiracje, dzięki którym nagrywane przez Ciebie materiały wideo będą jeszcze ciekawsze i ― oczywiście ― autentyczne, a tym samym mocniej przemówią do odbiorcy. Pomoże Ci się pozbyć lęku przed kamerą i wskaże sztuczki, które sprawią, że łatwiej się z nią zaprzyjaźnisz. Podpowie, jakie rodzaje filmów warto kręcić, i omówi sposoby na robienie tego szybko i dobrze. Przybliży Ci także zagadnienia związane z domowym studiem nagrań ― dowiesz się między innymi, w jaki sposób je urządzić i w jaki sprzęt wyposażyć.

Co wydarzy się podczas warsztatu?

“Wideotwórca na żywo z Anią Oszajca” to seria warsztatów wideo połączona ze spotkaniem autorskim odbywająca się w wybranych miastach Polski – Wrocław, Kraków, Warszawa, Sopot, Ostrów Wielkopolski.

Na warsztat filmowania potrzebujesz jedynie telefon z funkcją nagrywania i książkę Wideotwórca.
17:30
Drzwi Otwarte
Zdobądź książkę z autografem na miejscu. Przygotuj się na inspirujący wieczór. Nawiąż pierwsze relacje z innymi uczestnikami wydarzenia.
17:30
18:00
Spotkanie Autorskie
Inspirująca rozmowa z Anią Oszajcą, autorką książki "Wideotwórca", która opowie o odwadze w mediach społecznościowych, tworzeniu publikacji i filmowaniu.
18:00
18:50
Warsztat Wideo
Po spotkaniu autorskim przejdziemy do praktycznej części wieczoru – warsztatu wideo. Dowiesz się jak tworzyć angażujące treści wideo, korzystając z porad i technik zawartych w książce.
18:50
19:15
Podpisywanie Książek “Wideotwórca”
Po intensywnej części warsztatowej, czas na zdjęcie, podpisy książek i dedykację od autorki Ani Oszajca.
19:15
20:00
Zakończenie
20:00

Co zyskasz biorąc udział w warsztacie?

Nauczysz się jak nagrywać filmy, przezwyciężyć strach przed obiektywem i stać się pewnym siebie twórcą, którego głos nie drży, a ręka nie trzęsie się przy każdym kliknięciu. Bez obaw, jesteśmy w tym razem. 

Dowiesz się jak wykonywać płynne ujęcia do rolek, stories i filmików w social mediach, a jeśli masz już doświadczenie – nakręcisz filmy z wydarzenia, które możesz opublikować od razu!   

Spotkasz na żywo trenerkę wideo Anię Oszajca i zdobędziesz książkę z autografem.  

Poznasz ambitnych ludzi, którzy tak jak Ty, chcą spróbować czegoś więcej. 

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat jest dla Ciebie, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z filmowaniem, czy już tworzysz treści i chcesz poprawić swoje umiejętności.

Kim jest trener?

Ania Oszajca

Anna Oszajca – trenerka wideo, mentorka marek osobistych, strateg marek w dziedzinie social mediów. Anna odpala ludzi do działania. Inspiruje i pokazuje JAK publikować, aby docierać tam gdzie chcesz.

Szkoliła i współpracowała z takimi markami jak Alior Bank, Wella, Grupa Żywiec, Zaiss, Panek CS, Cyfrowy Polsat, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie – projekt Narodowego Banku Polskiego oraz Politechnika Łódzka – projekt Santander. 

Współtwórca największej firmy szkoleniowej w zakresie rozwoju osobistego w Polsce – Heksagon Group, Certyfikowany trener Instytutu NAO London, absolwentka fakultetu Uniwersytetu w Cambridge oraz kierunków Marketing & PR, Sztuka Współczesna – wiedza i rynek. 

Anna tworzy strategie treści marek w social media. Pokazuje jak wydobyć indywidualny charakter oraz kreować pozytywny wizerunek firm i osób. Uczy jak publikować w internecie, skalować i automatyzować działania marketingowe, by budować relacje z odbiorcami zdobywając ich zaufanie i lojalność. Prowadzi klientów od pierwszego lajka do solidnie funkcjonujących firm.  

Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna, jest tym człowiekiem, który pomoże przejść Ci medialną transformację i ze swobodą wyrazić siebie, wykorzystując marketing online w swoim biznesie.